Sesje rodzinne

Kiedy należy zarezerwować sesję rodzinną ?

Sesję najlepiej zarezerwować ok miesiąca przed planowaną datą sesji. Jeśli chcesz zarezerwować sesję wyślij do mnie maila lub wiadomość na moim Facebook’u.

Gdzie odbywa się sesja rodzinna?

Sesja odbywa się w studio, w Gliwicach. Jest to mieszkanie przystosowane do sesji z maluszkami. Studio wyposażone jest w przewijak, czajnik i inne niezbędne udogodnienia dla Waszego komfortu. Podczas sesji pomieszczenie jest odpowiednio nagrzane, tak żeby maluszkowi zawsze było cieplutko.

Ile czasu trwa sesja rodzinna?

Sesja rodzinna trwa ok 30-45 min. Wszystko zależy od dzieci.  Aktywna praca dzieci utrzymująca je w zainteresowaniu to ok 30 minut, dlatego sesje odbywają się  płynnie. Wasza sesja powinna być miłym doświadczeniem , dlatego staram się żebyście mogli się zrelaksować i żeby warunki podczas sesji były jak najbardziej komfortowe.

Czy mam wpływ na stylizacje?

Decydując się na sesję u mnie akceptujesz moją stylistykę zdjęć. Na każdą sesję wszystkie stylizacje mam przygotowane wcześniej. Oczywiście jeśli masz specjalne życzenia co do kolorów lub pozycji maluszka proszę o taką informację wcześniej.

Jak przygotować się do sesji?

Po dokonaniu rezerwacji, wyślę Wam wszystkie niezbędne wskazówki i porady, jak się przygotować i co ze sobą zabrać. Dzięki nim sesja będzie przebiegła najsprawniej, jak to możliwe! Podobnie jak przy wszystkich moich sesjach, chcę byście czuli się jak najbardziej zrelaksowani.

W jakim czasie po sesji dostanę gotowe zdjęcia?

W ciągu 2 dni od sesji dostaniecie linka wraz z dostępem do swojej zabezpieczonej hasłem sesji. Wystarczy kliknąć aby wybrać zdjęcie. Obrobione zdjęcia dostaniecie w formie elektronicznej w ciągu 20 dni roboczych od wysłania mi informacji zwrotnej z Waszym wyborem zdjęć.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this