Sesje rodzinne

Kiedy należy zarezerwować sesję rodzinną ?

Sesję najlepiej zarezerwować ok miesiąca przed planowaną datą sesji. Jeśli chcesz zarezerwować sesję wyślij do mnie maila lub wiadomość na moim Facebook’u.

Gdzie odbywa się sesja rodzinna?

Sesja odbywa się w studio, w Gliwicach. Jest to mieszkanie przystosowane do sesji z maluszkami. Studio wyposażone jest w przewijak, czajnik i inne niezbędne udogodnienia dla Waszego komfortu. Podczas sesji pomieszczenie jest odpowiednio nagrzane, tak żeby maluszkowi zawsze było cieplutko.

Ile czasu trwa sesja rodzinna?

Sesja rodzinna trwa ok 30-45 min. Wszystko zależy od dzieci.  Aktywna praca dzieci utrzymująca je w zainteresowaniu to ok 30 minut, dlatego sesje odbywają się  płynnie. Wasza sesja powinna być miłym doświadczeniem , dlatego staram się żebyście mogli się zrelaksować i żeby warunki podczas sesji były jak najbardziej komfortowe.

Czy mam wpływ na stylizacje?

Decydując się na sesję u mnie akceptujesz moją stylistykę zdjęć. Na każdą sesję wszystkie stylizacje mam przygotowane wcześniej. Oczywiście jeśli masz specjalne życzenia co do kolorów lub pozycji maluszka proszę o taką informację wcześniej.

Jak przygotować się do sesji?

Po dokonaniu rezerwacji, wyślę Wam wszystkie niezbędne wskazówki i porady, jak się przygotować i co ze sobą zabrać. Dzięki nim sesja będzie przebiegła najsprawniej, jak to możliwe! Podobnie jak przy wszystkich moich sesjach, chcę byście czuli się jak najbardziej zrelaksowani.

Czy podczas sesji są robione zdjęcia rodzinne?

Na każdej sesji urodzinowej wykonuję również ujęcia rodzinne (z rodzicami oraz z rodzeństwem).

W jakim czasie po sesji dostanę gotowe zdjęcia?

W ciągu 2 dni od sesji dostaniecie linka wraz z dostępem do swojej zabezpieczonej hasłem sesji. Wystarczy kliknąć aby wybrać zdjęcie. Obrobione zdjęcia dostaniecie w formie elektronicznej w ciągu 20 dni roboczych od wysłania mi informacji zwrotnej z Waszym wyborem zdjęć.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this