Sesje noworodkowe

Kiedy najlepiej wykonać sesję noworodkową?

Sesja noworodkową wykonuję między 6 a 14 dobą życia maluszka. Maluszek jest wtedy jeszcze bardzo plastyczny i przesypia większość czasu.

Kiedy należy zarezerwować sesję noworodkową ?

Sesję noworodkową najlepiej zarezerwować będąc jeszcze w ciąży, ok 1-2 miesiące przed planowaną datą porodu. Jeśli chcesz zarezerwować sesję wyślij do mnie maila lub wiadomość na moim Facebook’u.

Gdzie odbywa się sesja noworodkowa?

Sesja odbywa się w studio, w Gliwicach. Jest to mieszkanie przystosowane do sesji z maluszkami. Studio wyposażone jest w przewijak, czajnik i inne niezbędne udogodnienia dla Waszego komfortu. Podczas sesji pomieszczenie jest odpowiednio nagrzane, tak żeby maluszkowi zawsze było cieplutko.

Ile czasu trwa sesja noworodkowa?

Sesja noworodkowa trwa ok 2 godzin. Wszystko zależy od maluszka. Podczas sesji, maluszek większość czasu spędza z mamą. Wasza sesja noworodkowa powinna być miłym doświadczeniem , dlatego staram się żebyście mogli się zrelaksować i żeby warunki podczas sesji były jak najbardziej komfortowe.

Czy mam wpływ na stylizacje?

Decydując się na sesję u mnie akceptujesz moją stylistykę zdjęć. Na każdą sesję wszystkie stylizacje mam przygotowane wcześniej. Oczywiście jeśli masz specjalne życzenia co do kolorów lub pozycji maluszka proszę o taką informację wcześniej.

Jak przygotować się do sesji?

Po dokonaniu rezerwacji, wyślę Wam wszystkie niezbędne wskazówki i porady, jak się przygotować i co ze sobą zabrać. Dzięki nim sesja będzie przebiegła najsprawniej, jak to możliwe! Podobnie jak przy wszystkich moich sesjach, chcę byście czuli się jak najbardziej zrelaksowani.

Czy podczas sesji są robione zdjęcia rodzinne?

Na każdej sesji noworodkowej wykonuję również ujęcia rodzinne ( z rodzicami oraz ze starszym rodzeństwem). Starsze rodzeństwo nie może przebywać w studio podczas sesji. Utrudniłoby to znacząco sesję. Sesja noworodkowa może trwać do 2 godzin, więc byłoby wskazane, aby umożliwić tacie lub komuś innemu z rodziny, aby zabrał Wasze starsze dziecko na czas sesji. Zazwyczaj starsze rodzeństwo dojeżdża na same zdjęcia rodzinne.

W jakim czasie po sesji dostanę gotowe zdjęcia?

W ciągu 2 dni od sesji dostaniecie linka wraz z dostępem do swojej zabezpieczonej hasłem sesji. Wystarczy kliknąć aby wybrać zdjęcie. Obrobione zdjęcia dostaniecie w formie elektronicznej w ciągu 20 dni roboczych od wysłania mi informacji zwrotnej z Waszym wyborem zdjęć.

Co jeśli po porodzie nie będziemy mogli wykonać sesji w ciągu 2 tygodni po porodzie, np. z powodu dłuższego pobytu w szpitalu?

Jeśli z jakiś powodów niemożliwe będzie wykonanie sesji do 14 doby życia maluszka, w takiej sytuacji zadatek przechodzi na poczet innej wybranej przez Was sesji np. sesji niemowlęcej (do wykorzystania przez rok).

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this