Sesje ciążowe

Kiedy najlepiej wykonać sesję ciążową?

Sesję ciążową najlepiej wykonać w 29-31 tygodniu ciąży, wtedy kiedy brzuszek jest już ładnie widoczny. Duże znaczenie ma też samopoczucie przyszłej mamy, dlatego jest to kwestia indywidualna.

Ile czasu wcześniej należy zarezerwować sesję ciążową?

Sesję ciążową najlepiej zarezerwować ok miesiąc przed planowaną datą sesji. Jeśli chcesz zarezerwować sesję wyślij do mnie maila lub wiadomość na moim

Gdzie odbywa się sesja ciążowa?

Sesja studyjna odbywa się w moim studio, w Gliwicach. Sesję plenerową wykonuję we wcześniej ustalonym miejscu.

Ile czasu trwa sesja ciążowa?

Sesja ciążowa czy to studyjna i czy plenerowa trwa zazwyczaj ok 1 godziny. Dokładny czas zależy od kondycji przyszłej mamy, pracujemy w Twoim tempie tak aby poziom komfortu był jak najwyższy. Jeśli wybierzesz sesję łączoną studio + plener sesja trwa ok 2 godzin.

Czy musisz mieć własne stylizacje do zdjęć ciążowych?

I do sesji ciążowej studyjnej i plenerowej posiadam specjalne suknie, z których można korzystać. Oczywiście można przygotować też własne stylizacje.

Czy w sesji ciążowej może uczestniczyć przyszły tatuś i starsze dzieci?

Tak, podczas każdej sesji wykonujemy również zdjęcia rodzinne.

Jak przygotować się do sesji?

Po dokonaniu rezerwacji, wyślę Wam wszystkie niezbędne wskazówki i porady, jak się przygotować i co ze sobą zabrać. Dzięki nim sesja będzie przebiegła najsprawniej, jak to możliwe! Podobnie jak przy wszystkich moich sesjach, chcę byście czuli się komfortowo i jak najbardziej zrelaksowani.

W jakim czasie po sesji dostanę gotowe zdjęcia?

W ciągu 2 dni od sesji dostaniecie linka wraz z dostępem do swojej zabezpieczonej hasłem sesji. Wystarczy kliknąć aby wybrać zdjęcie. Obrobione zdjęcia dostaniecie w formie elektronicznej w ciągu 20 dni roboczych od wysłania mi informacji zwrotnej z Waszym wyborem zdjęć.

Czy makijaż jest w cenie sesji?

Tak! Sesja ciążowa to magiczny czas, te fotografie pozostaną z Wami przez wiele lat, będą pamiątką dla Was i waszych bliskich. Dlatego makijaż jest nieodłączną częścią sesji ciążowej, chcę abyś poczuła się piękna szczególnie w tym dniu!

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this